Arsenal-Swansea, Ozil notohet me 4!

Besoni apo jo, Mesut Ozil është notuar me notën 4 në ndeshjen ndërmjet Arsenalit dhe Sëanseat që e fituan mysafirët 1:0, duke dëshpëruar totalisht tifozët londinez me paraqitjen në “Emirates”.

Arsenal: Ospina 6, Bellerin 5, Mertesacker 6, Koscienly 6, Monreal 7, Coquelin 6, Cazorla 6, Ramsey 6, Ozil 4, Sanchez 7, Giroud 6.

Swansea: Fabianski 8, Rangel 7, Fernandez 6, Williams 7, Taylor 6, Cork 6, Dyer 6, Shelvey 7, Ki 7, Montero 7, Sigurdsson 6.