Aron Kolshi, portieri 6-vjeçar që nuk mund t’i ndalte lotët pasi pranoi një gol

Portieri i Fushë Kosovës U9, Aron Kolshi, nuk kishte mundur ta pranonte assesi faktin që kishte pranuar një gol kundër skuadrës, Yjet.

Menjëherë pas golit të pranuar, gjashtë vjeçari kishte filluar të qante.

Ai ka treguar se “nuk dëshiron të humbas dhe të pranoj gola”.

Përkrahja Aronit nuk i mungoi nga familja, trajneri dhe bashkëlojtarët.

Teksa, thotë se portieri i “ëndrrave” të tij është Thibaut Courtois, gardiani i Real Madrid.

Për më shumë më poshtë gjeni kronikën e përgatitur nga RTV Dukagjini.

Sherr brenda familjes për para? Plagoset “ish”-i i Napolit

Parashikohet se kush do ta fitojë Ligën e Kampionëve – shanset e të gjitha skuadrave në përqindje