Armenia me një mungesë të madhe ndaj Shqipërisë

Përfaqësuesja e Armenisë do të ketë një mungesë të madhe në sfidën e së nesërme me Shqipërinë.

Mesfushori i Karlen Mkrtchyan, ka pësuar një lëndim dhe nuk do të jetë në dispozicion të trajnerit Bernard Challandes.

Kjo mungesë vlerësohet si problem i madh për Armeninë.