Argjentina merr frymë lirshëm, Messi bashkohet me grupin në stërvitje

Pas disa seancave i veçuar, gjë e cila kishte shqetësuar të gjithë Argjentinën, Lionel Messi u rikthye sot për t’u stërvitur me skuadrën.

Sipas raportimeve nga mediet franceze bëhet me dije se kapiteni i argjentinasve është rikuperuar në mënyrë perfekte dhe do të jetë plotësisht në dispozicion të trajnerit Lionel Scanoli, për debutimin e kundër Arabisë Saudite të martën.

Ky do të jetë Botërori i fundit i yllit argjentinas dhe pritet që të japë maksimumin për Kupën e Botës.

Rezultat i pabesueshëm në futbollin kosovar, skuadra vendase fiton 19:0

Rahoveci merr fitore jetike ndaj Bashkimit