Argjend Malaj gjen skuadër të re, prezantimi gjatë javës

Argjend Malaj me shumë gjasa do ta vazhdojë karrierën te Drenica.

Argjend Malaj nuk do të pushoj deri në afatin kalimtar dimëror, pasi tani ai vetëm se është shumë pranë të jetë pjesë e skuadrës së Drenicës.

Gazeta “Sheshi”, ka mësuar se Malaj është shumë afër marrëveshjes me kuqezinjtë.

Mesfushori pritet që gjatë këtyre ditëve të prezantohet të klubi nga Skenderaj.

www.thjerra.com

27 vjeçari me parë ka luajtur për skuadra të ndryshme si KEK-u, Prishtina, Skënderbeu, Tirana, Kamza dhe së fundmi Feronikeli.

Malaj ka fituar të gjithë trofetë e mundshëm në futbollin kosovar.

Liverpooli kujton momentet më të mira të Shaqiri përmes një videoje

Zyrtare: Synaj Keçi largohet nga Llapi, klubi konfirmon zëvendësuesin e tij