Arbër Zeneli reagon rreth Përfaqësueses, e ka edhe një falënderim (FOTO)

Përfaqësuesja e Kosovës të premten e zhvillon ndeshjen e radhës eliminatore për Kampionatin Botëror, raporton Gazetaolle.com.

Kosova e ka zhvilluar stërvitjen e parë para ndeshjes me Islandën në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’ në Drenas.

Mesfushori i Përfaqësueses dhe Heerenveenit, Arbër Zeneli, ka reaguar në rrjetin social ‘Facebook’ ku ka shkruar: “Stërvitje në vendlindje. Faleminderit tifozëve për mbështetje. Forca Kosova”. /Gazetaolle.com

zz