Arbër Hoxha shënon golin e parë për Dinamo Zagrebin

PAOK dhe Dinamo Zagreb janë duke zhvilluar një ndeshje të çmendur në Greqi.

Vendasit kanë përmbysur rezultatin e ndeshjes së parë, në vetëm 45 minutat e para, shkruan Gazeta OLLE.

Dinamo Zagreb ndeshjen e parë në Kroaci, kishte fituar me rezultatin 2-0, ndërsa PAOK shënuan tre herë për të bërë një rikthim senzacional.

Por në skenë doli Arbër Hoxha, i cili arriti të barazpeshonte përsëri ndeshjen, duke arritur të shënoj një gol mjaftë të bukur.

 

 

Përkundër humbjes në Malishevë, Llapi mbetët skuadra më e mirë në udhëtim

Këto janë skuadrat që kualifikohen tutje në Europa League