Arb Manaj nuk e harron klubin e parë, e ndihmon Dukagjinin me donacion

Dukagjini gjatë ditës së sotme është pajisur me një sasi të topave, të dërguar nga futbollisti, Arb Manaj.

Djaloshi i lindur në Klinë, hapat e parë si futbollist i kishte marrë në klubin futbollistik “Dukagjini”, shkruan Gazeta Olle.

Arbi tani është pjesë e futbollit Turk, njëherit edhe pjesë e Kombëtares se Kosoves ne disa ndeshje miqësore, ku edhe kishte shënuar.

“Ne si klub e falënderojmë Arbin, duke i dëshiruar atij shëndet dhe plotë suksese ne karrierën e tij si futbollist”, thuhet në njoftimin e Dukagjinit.

/Gazeta Olle/

Berisha: Kemi dëshmuar që mund të bëjmë gjëra të mëdha

Lista e 30 lojtarëve të nominuar për Topin e Artë – befasi të shumta