Angelika e ‘shpëton’ Ancelottin (FOTO)

Angelika del Rio njihet për bukurinë e saj. Modelja dhe aktorja spanjolle sapo ka zbarkuar në Itali në kërkim të suksesit, por në zemër të saj mbetet skuadra e Real Madrid. Tani ‘Blancos’ nuk janë duke kaluar një kohë të lumtur, por showgirl mbron Carlo Ancelottin nga zjarrin e kritikave: “Deri tani ai ka bërë një punë të mirë, do të shërohen.”

Angelika ka rënë në dashuri me qytetin e Milanos dhe mund të bëhet edhe një sipatizuese e Rossonerëve të Pippo Inzaghit.

 

ancelik 3

 

ancelika 5

 

ancelika 1

 

ancelika