Ancelotti: Faleminderit Real Madrid

Ish-trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti, ka reaguar me një koment në Twitter pas shkarkimit që ia bëri klubi madrilien.

“Unë do të marrë me vete kujtimet e dy viteve fantastike me Real Madridin. Faleminderit nga kryesia e klubit, futbollistët dhe tifozët”, shkroi Ancelotti.

Pasaradhësi i tij pritet të jetë Rafa Benitez ose Jurgen Klopp.