A&N prezanton transferimin e ri, por pa ia përmendur emrin dhe mbiemrin duke bërë lojë shpërblyese me tifozët

A&N ka vazhduar me përforcime për edicionin e ri në Ligën e Parë të Kosovës.

Skuadra prizrenase ka zyrtarizuar futbollistin nga Bregu i Fildishtë, Noumoufa Diarra.

Lojtari në fjalë edicionin e kaluar ka qenë pjesë e FC Dardanës ku kishte pasur paraqitje shumë të mira.

Gjithsesi në prezantimin e tij zyrtar, klubi prizrenas nuk ia ka përmendur emrin, pasi për këtë ka bërë një lojë shpërblyese për tifozët e tyre.

/Gazeta Olle/

Sociedadi e vlerëson lartë paraqitjen e tij, Januzaj shkëlqen në miqësore me një gol fantastik dhe asistim maestral

Kumbulla shënon gol në fitoren e pastër të Romës (Video)