A&N prezanton gjashtë transferimet e reja

A&N ka vazhduar me përforcime në afatin kalimtar veror.

Skuadra prizrenase ka prezantuar gjashtë lojtarët e rinj.

Njoftimi i plotë nga klubi prizrenas:

FC A&N nënshkruan me 6 futbollistë të rinjë të cilët i bashkohen skuadrës tonë

Aldo Llambi
Kevin Myslimi
Brener Ferreira Moraes
Daniel Batista
Dion Miftari
Ermir Abazi

6 transferimet tona të reja shpresojnë dhe premtojnë angazhim maksimal drejt superligës duke luftuar me të gjitha forcat për ngjyrat e klubit FC A&N , klubi ynë me një kryesi të organizuar iu ka dhënë besimin futbollistëve për tu bërë pjesë e klubit tonë , të bashkuar drejt superligës

Më vonë pason njoftimi i gjerë për të dhënat e futbollistëve , gjithashtu FC A&N njofton opinionin e gjerë se dhuratat e fituara nga lojrat shpërblyese të zhvilluara nga ne do të fillojnë të shpërndahen nga data 20 Gusht deri në përfundimin e tyre , shpresojmë në mirëkuptim te adhuruesve tanë

Prezantimi i Messit në stadium dhe jashtë tij – shpërthen festa në Parkun e Princave

FFK e konfirmon: VAR-i po vjen