Amir Rrahmani lëndohet në ndeshjen ndaj Juventusit

The Napoli player Amir Rrahmani during the match Frosinone-Napoli at the Benito Stirpe stadium. Frosinone (Italy), August 19th, 2023 (Photo by Massimo Insabato/Archivio Massimo Insabato/Mondadori Portfolio via Getty Images)

Amir Rrahmani ka pësuar lëndim në ndeshjen që Napoli është duke e zhvilluar ndaj Juventusit në Serie A.

Kapiteni i Kosovës e lëshoi fushën në minutën e 65-të. Napoli po fion 2:1.

Ai u zëvendësua nga Leo Ostigard. /Gazeta Olle/

Që 3 muaj pa fitore në Superligë për Gjilanin, a po e dërgon Gentian Mezani klubin drejt Ligës së Parë

“Prej gurve nuk është kursyer askush”: Zbulohen detaje nga dhuna në ndeshjen mes Sharrit dhe Lepencit