Alvesi ia merr mikrofonin gazetarit dhe këndon serenata

Dani Alves është bërë object i spekulimeve për të ardhmen e tin.

Në pyetjen e gazetarit se a do të kalojë te PSG, ai ia mori mikrofonin gazetarit dhe nisi të këndojë serenata.

Ngjarja ndodhi në Brazil, ku Alves është grumbulluar me Kombëtaren. (Gazeta Olle)