Alves vjen me një frizurë interesante

Mbrojtësi i djathtë i Barcelonës, Dani Alves, e ka befasuar publikun me dukjen e tij në finalen e Kupës së Mbretit kundër Athletic Bilbaos.

Ai u shfaq me një frizurë interesante, duke e lënë një tufë flokësh vetëm në ‘maje të kokës’.

Për mediat spanjolle e ato italiane, kjo frizurë e brazilianit ishte e tmerrshme dhe që nuk u pëlqye aspak nga tifozët. /Gazeta Olle

Barcelona v Athletic Club - Copa del Rey Final