Aksidentohet makina, digjet piloti (VIDEO)

Ngasësi i Rallyt, Jose Lumbreas, ka ndërruar jetë gjatë një aksidenti të tmerrshëm.

Gara e sotme në Majorka ka regjistruar një aksident të tmerrshëm ku makina e Lumbreras dhe Carlos Iscar mori flakë.

Lumbreras ka ndërruar jetë, teksa Iscar është ende gjallë, përkundër se ka 50 % të trupit të djegur, përcjell El Mundo Deportivo.