Aksidentohet Guardiola (FOTO)

Trajneri i skuadrës gjermane, Bayern Munchi, Pep Guardiola, ka bërë aksident me makinën e tij Vlokswagen, bënë të ditur tabloidit Bild.

Aksidenti thuhet se nuk është serioz dhe trajneri spanjoll, nuk ka pësuar asnjë lëndim.

guardiola_8158