Aguero beson fuqishëm te City, fiton bastin e ‘çmendur’

Nuk është hera e parë që Sergio Aguero u tregon ndjekësve pasionin e tij për bastet sportive, e sidomos në rastet kur luan City.

Ish-sulmuesi argjentinas donte të vinte bast për fitoren e Manchester City-t “të tij” dhe kishte të drejtë.

Në rrjetet sociale ai publikoi shumën e pabesueshme të fituar (dhe po aq të pabesueshme shumën e “investuar”), ai fitoi pothuajse 20,000 dollarë, me një investim prej 8,000 dollarësh.

Sulmohen policët dhe disa persona gjatë ndeshjeve sportive në Rahovec

Manaj drejt rikthimit te skuadra spanjolle