Afrim ‘shmekeri’ (FOTO)

Afrim Tovërlani, trajneri më i suksesshëm në Kosovë, shihet në foto me motoçikletë dhe bënë me dije se është një ngasës i shkëlqyeshëm i saj. Ai aktualisht udhëheq skuadrën e Trepçës ’89 nga Mitrovica, e cila tani renditet në vend të pestë me 37 pikë dhe ka dhjetë më pak se kryesuesi, Feronikeli nga Drenasi. Tovërlani prej se është emëruar në klubin mitrovicas po vazhdon me rezultate të mira, së fundi mposhtën Ferizajn me rezultat 4:0.

afrim