Afrim Muçiqi i këndon Prishtinës (VIDEO)

FC Prishtina ka zgjedhur Ulqinin për fazën e përgatitjeve para edicionit të ri, që fillon këtë fundjavë.

E për t’i disponuar lojtarët dhe drejtuesit e skuadrës në Ulqin, është përkujdesur nënkryetari dhe njëherit këngëtari i njohur Afrim Muqiqi, shkruan Indeksonline.

Sipas një video që është publikuar në Facebook, shihet sesi Afrim Muqiqi këndon në një tavolinë ku janë të ulur edhe drejtuesit e skuadrës së bashku me trajnerin Bylbyl Sokolin