Agim Ademi njofton për projektin e ri, KF Vjosa do të pësoj transformim të madh

I pari i FFK-së, Agim Ademi ka njoftuar se stadiumi i KF Vjosa shumë shpejtë do të merr pamje të reja.

Ademi përmes një postimi në ‘Instagram’ shtoi se Federata e Futbollit të Kosovës është duke punuar në përmirësimin e thellë në fushën e këtij stadiumi, për kushte më të mira të futbollistëve.

“Me fushën e re dhe të kualitetit të lartë po e ndihmojmë KF Vjosa dhe komunitetin e futbollit në qytetin e Shtimes. ka thënë ai.

Postimi i plotë nga Agim Ademi:

View this post on Instagram

 

A post shared by Agim Ademi (@agimademi_official)

Arijon Ibrahimoviqi tund rrjetën e Torinos

Lumbardh Dellova më i miri i xhiros së 12-të në Superligë