A mund t’i besoni deklaratës së Ozilit?

Mesfushori i Arsenalit, Mesut Ozil, shkon aq larg sa që deklarata e tij të bënë të mendosh dy herë. Ai thotë se do të bëhet lojtari më i mirë në botë.

“Nëse vazhdojë të zhvillohem kështu dhe të jem i shëndetshëm, mund të them se për disa vjet, do të mbajë ‘Topin e Artë’ në duar”, tha gjermani për ‘Sport Bild’.

“Besoj se kjo do të ndodh”, shtoi ai. (Gazeta Olle)