A mund të rikthehet Drilon Musaj te Drita? Liridon Leci vjen me një postim interesant së bashku me mesfushorin mitrovicas

Drilon Musaj është njëri nga lojtarët më të dashur për tifozët e Dritës, dhe një rikthim i mesfushorit mitrovicas do të ishte dhurata më e mirë për Intelektualët në përfundim të sezonës 2021/22.

Musaj i cili me Dritën arriti të shpallej kampion në sezonën e parë me bardhekaltërit si një nga lojtarët kyç, është duke qëndruar në Kosovë momentalisht.

Me përfundimin e sezonës 2017/18, Driloni u largua për në Finland, por një postim i Liridon Lecit ka ngjallur dyshimet për një rikthim të mundshëm të Drilon Musaj në FC Drita.

Më poshtë mund të gjeni postimin e Liridon Lecit:

Trofeu i Kupës së Botës po vjen në Kosovë, bashkë me të edhe legjenda e Brazilit

Kina merr vendimin e papritur, nuk do të organizojë kompeticionin e njohur të futbollit për këtë arsye