A është kjo tiketa e ‘çmendur’ e luajtur nga një kosovar?

Ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Real Madridi, është luajtur edhe nga ata të cilët preferojnë të provojnë fatin e tyre.

Një gjë e tillë shihet në foto ku janë vënë plotë 2500 euro duke parashikuar fitoren e Barcelonës, gjë që është qëlluar pasi Barcelona fitoi me rezultat 2:1 ndaj Real Madridit.
(Gazetaolle.com)

 

basti