A e njihni këtë lojtar të Kombëtares?

Televizioni francez Bein, ka realizuar një reportazh për yllin e Lazios dhe Kombëtares shqiptare, Lorik Cana.

Në këtë reportazh ku flitet për jetën e Canës, janë publikuar edhe disa fotografi interesante të kapitenit kuqezi kur ka qenë fëmijë.

cana2_8960 cana3 (1)