A u bënë kampion apo fituan Ligën e Kampionëve?

Mesfushori i skuadrës së Prishtinës, Driton Krasniqi, ka shfrytëzuar profilin e tij zyrtarë në rrjetin social ‘Facebook’, për të komentuar humbjen ndaj Hajvalia, ndeshje kjo e cila u zhivllua sot.

Kapiteni i kryeqytetasve thotë se deklaratat e bëra e bëjnë të dyshojnë atë se kundërshtari i tyre ka fituar Ligën e Kampionëve.
“Nuk po muj me nejt pa i fol nja dy tri fjal se pi shoh do do qe u knaqen me do deklarata spo di a jen bo kampion a e kan fitu championsligen ..kisha pas qef ni dit me lu me ni ekip tjeter e me fitu kunder PRISHTINES me perjetu qysh doket se shum po gzohen bre po me doket ma mir me mujt prishtinen se mu bo kampion ose me fitu naj trofe .. Gjithsesi spo e zgjati me shum ja uroj Hajvalis fitoren sepse e meritoj plotsisht dhe ju kerkoj falje tifozeve tan Plisave qe sot i zhgenjym thjesht ishte nje dit e keqe per neve sot”, shkroi Krasniqi në ‘Facebook’.(GazetaOlle.com)