8 marsi, Granit Xhaka ‘publikon’ nënën

Granti Xhaka ia ka uruar 8 marsin nënës së tij dhe të gjitha nënave tjera. Mesfushori kosovar i Borussia Monchengladbachut, ka postuar një foto me nënën e tij, ku ia ka uruar 8 marsin asaj dhe të gjitha nënave tjera.

“Gëzuar !!! Urime 8 Marsi NANUSH dhe të gjitha nënave tjera”, shkruan Xhaka në Facebook.