Atletico Madrid bën kurioz tifozët me këngën e Ledrit dhe Florit

Soccer Football - LaLiga - Atletico Madrid v Girona - Metropolitano, Madrid, Spain - October 8, 2022 Atletico Madrid's Angel Correa celebrates scoring their first goal with Antoine Griezmann and Koke REUTERS/Juan Medina

Atletico Madrid ka nisur përgatitjet për ndeshjen e radhës në kampionat, atë ndaj Betis në shtëpi.

Skuadra po kalon një moment të vështirë pas humbjes me Interin në Champions League, barazimit në kampionat me Almerian dhe eliminimit në Kupë nga Bilbao.

Megjithatë, në klub mendojnë të argëtojnë disi tifozët e tyre teksa në rrjetet sociale, madrilenët “ftojnë” fansat të dallojnë një prej lojtarëve të organikës së Diego Simeones.

Ajo që bie në sy është kënga shqiptare që shoqëron këtë video teksa bëhet fjalë për Ledri Vulën dhe Flori Mumajesi me këgën “Beautiful”. /Gazeta Olle/

Altin Zeqiri kontribuon me gol në fitoren e thellë të Rizespor

Verstappen nuk njeh limite, fiton me ‘lehtësi’ garën në Bahrain