Kujt po i shkruan Mustafi?

Shkodran Mustafi është shumë i lidhur me fansat e tij. Futbollisti shqiptar i Valencias këtë e ka konfirmuar edhe përmes një postimi në Insagram, ku shihet duke i bërë disa autografe për tifozët.

“Koha për t’iu përgjigjur të gjithë fansave të mi”, shkroi Mustafi në foton e cila më pad u vërshua nga pëlqimet dhe komentet. Imazhi i Mustafit ka pësuar ngritje të madhe, sidomos pas fitimit të Kupës së Botës me Gjermaninë. /Gazeta Olle