Real Madrid ‘turpëron’ Eibarin

Pas humbjes në Ligën e Kampionëve Real Madridi është këndellur duke mposhtur në shtëpi Eibarin me rezultat të thellë 4:0.

Për ‘madrilenët’ golat u shënuann nga nga Rodrigues, Lucas, Ronaldo dhe Jese./Olle