Armend Ruxhi bëhet me skuadër të re

U nda ditë më parë me Lirinë dhe shumë shpejt do të bëhet me skuadër të re.

Portieri Armend Ruxhi ka konfirmuar për Gazetën Olle se është pranë kalimit tek fqinjët e Ballkanit.

“Kanë mbetur vetëm edhe disa detaje të vogla, të cilat do të kryhen nesër”, ka thënë ai.

Ruxhi u nda me Lirinë dy ditë më parë, i pakënaqur me trajtimin në skuadër nga trajneri, Blendi Shkëmbi.

ruxhi armend_ruxhi