29 pasime dhe gol, aksion i prodhuar nga Drita (VIDEO)

Rrallë ndodh të shohim pasime gjatë lojës, e shumë më rrallë nëse ato pasime përfundojnë me gol.
Është faqja zyrtare e Dritës, e cila ka publikuar aksionin që prodhoi hiq më pak se 29 pasime.
Në goditjen e 29-të, Drita shënoi golin ndaj Ballkanit, ndeshje e fituar 2:1 në javën 21 të IPKO Superligës, shkruan Gazeta Olle.
Aksioni i fundit mes Xhevdet Shabanit dhe sulmuesit Nvabueze, rezultoi me gol.