U nda nga Robin Krasniqi, bukuroshja nga Kosova fillon lidhjen me yllin e Serie A

Heidi Lushtaku është një ndër modelet shqiptare më të suksesshme në botë.

Bukuroshja seksi, së fundmi ka nisur një histori dashurie me futbollistin e Atalantës, Merih Demiral.

Lajmi është publikuar së fundmi nga mediat turke, teksa bëhet me dije se bukuroshja shqiptare është 8 vite më e madhe se futbollisti.

Heidi është e lindur dhe e rritur në Kosovë, më saktë ajo është nga qyteti i Vushtrrisë, ndërkohë që në të kaluarën ka qenë e lidhur me boksierin Robin Krasniqi.

Lidhja me Demiral është zbuluar nëpërmjet një fotoje që Heidi Lushtaku ka shpërndarë nga shtëpia e futbollistit të kombëtares turke.

Lajmi është konfirmuar edhe nga “Snob Magazinë”, që konfirmon se Heidi i ka vjedhur zemrën yllit turk, i cili është shok skuadre me Berat Gjimshitin te Atalanta.

Egzon Gjuka e Burneta Rama më të mirët e vitit

Premier League ndryshon rregullat, ja me sa futbollistë të infektuar me Covid-19 anulohet ndeshja