Ferhan Hasani i shënon gol Italisë (VIDEO)

 Maqedonia ka pësuar humbje 3:2 nga Italai, në një ndeshje tejet dramatike. 

Italia ishte duke fituar 1:0, më pas vendasit shënuan dy herë. Njërin gol e realizoi Ferhan Hasani, sulmuesi shqiptar i Shkëndijës së Tetovës.

Në minutat e fundit, Italia gjeti dy herë rrugën e golit dhe mori tri pikë të arta nga Shkupi.

http://www.dailymotion.com/video/x4wr5fb_ferhan-hasani-goal-hd-macedonia-2-1-italy-09-10-2016-hd_sport