Superliga LIVE: Llapi – Dukagjini dhe Ballkani – Feronikeli ’74

Albi Mall Superliga vazhdon sot me ndeshjet e xhiros së dytë, ku dy janë në program për tu zhvilluar.

Padyshim që ndeshja kryesore e ditës së sotme do të zhvillohet në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’ në Podujevë me Llapin që është nikoqir i Dukagjinit.

Sfidë shumë interesante do të zhvillohet edhe në Suharekë, me Ballkanin që është nikoqir i Feronikelit ’74.

Superliga LIVE:

Llapi – Dukagjini 3:0
68′ Blakçori 1-0
78′ Hyseni 2-0
88′ Selimi 3-0

Ballkani – Feronikeli ’74 2:0
45+1′ Berisha 1-0
68′  Rrahmani (ag) 2-0

/Gazeta Olle/

Ballkani për fitoren e dytë, Feronikeli 74 për pikët e para – formacionet zyrtare

Ballkani merr fitore komode ndaj Feronikelit ’74