Hajvalia mëson kundërshtarët në Ligën e Kampionëve

 Skuadra e Hajvalisë në konkurrencën e femrave ka mësuar kundërshtarët e saj për rrethin e parë të Ligës së Kampionëve.

Kampionet e Kosovës do të takohen me Apollon Limasol të Qipros, Paok-un e Greqisë dhe KI Klaksvik të Ishujve Faroe, shkruan “GazetaOlle.com”. Të gjitha skuadrat ndodhen në grupin e parë.

Takimet luhen prej 23-28 gusht. /Olle

hajvaliaaa