Xherdan Shaqiri gëzon tifozët e tij

Xherdan Shaqiri do të rikthehet nesër ndaj Liverpoolit, dhe këtë e ka bërë të ditur gjatë një postimi në rrjetet sociale.

Ylli kosovar i Stoke Cityt mungoi në ndeshjet e fundit shkaku i lëndimit.

Ai madje ka shkruar edhe në gjuhën shqipe, duke shkruar se do të jetë i gatshëm për takimin e nesërm, raporton Olle.

 

shaqiri