Super-derbi i Londrës gëzon Leicesterin

Tottenham barazoi me Arsenalin me rezultat 2:2 në White Hart Lane. Toby Alderweireld dhe Harry Kane realizuan për vendasit. Kurse, Aaron Ramsey dhe Alexis Sanchez realizuan për “Gunners”.