Mposhtet lideri në Malishevë, “paqe” në sfidën Besa – Trepça

Kanë përfunduar pesë takimet e sotme në Ligën e Parë.

Malisheva ka mposhtur 1-0 liderin aktual Istogun, shkruan Gazeta Olle.

Kurse, Besa dhe Trepça kanë luajtur baras 1-1 në Pejë.

Më poshtë rezultatet komplete:

Besa 1-1 Trepça

Malisheva 1-0 Istogu

R.Sadiku 1-0 Onix

Vllaznia 2-4 Arbëria

2 Korriku 1-2 Ulpiana