Ronaldo mbylli sytë, Irina shfaqë gjoksin para të dashurit të ri

Irina Irina Supermodelja Irina Shayk duket se ka kaluar kohë shumë argëtuese me shoqërinë e saj në koncertin e Rihannas në Brooklyn të New York-ut, derisa i dashuri i saj, aktori Bradley Cooper ishte pjesëmarrës në koncertin e pas shumë viteve të grupit Guns N’Roses të mbajtur në Los Angjeles.

Duket se ribashkimi, i ka bërë dy zemrat edhe më të dashuruar pasi ishin bërë sërisht bashkë, dhe këtë e tregon më së miri një selfie që ata kanë postuar në premten në rrjetet sociale.

Irina, 30 vjeçare dhe Bradley 41 vjeçar, shihen në foto vetëm nga pjesa e qafës deri në bel derisa Bradley është prapa saj, i zhveshur në një pishinë e Irina ka të veshura bikine të cilat i shfaqin dekoltenë e bujshme.

cats