Rezultatet dhe tabela e Ligës së Parë pas xhiros së 22-të

Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e Ligës së Parë, duke sjell edhe befasi në rezultate.

Skuadra e Trepçës përkundër humbjes nga Ballkani, vazhdon ta mbaj vendin e parë në Ligën e Parë./Olle

 

Këto janë rezultatet e arritura dhe renditja

rezultatet

renditja