Orari i ndeshjeve të DigitAlb Kupës

Mesjava e ardhshme rikthen ethet e DigitAlb Kupës së Kosovës.

FFK ka bërë të ditur se të mërkurën zhvillohen ndeshjet e para gjysmëfinale.

Të dyja ndeshjet, Trepça ’89 – Drita dhe Prishtina – Llapi, zhvillohen të mërkurën nga ora 15:30.

 

Orari

E mërkurë

15:30 Trepça ’89 -Drita

15:30 Prishtina – Llapi