Mornar-Sigal Prishtina, ja sa shikues janë në palestër

Finalja e Ligës Ballkanike mes Mornarit dhe Sigal Prishtinës duket që nuk iu ka bërë shumë përshtypje tifozëve të skuadrës vendëse.

Kjo pasi që në palestrën “Sportski Centar Topolica Bar” nuk janë grumbulluar as 1000 shikues, përcjellë “GazetaOlle.com”.

Sidomos karriget që janë të vendosura prapa koshave, janë pothuajse të zbrazura.

13035680_10209145784664395_30935275_o 13054832_10209145785024404_1403088277_o