Liburni – Vytis, rezultati i pjesës së parë

Liburni e ka filluar mbarë ndeshjen e parë në UEFA Futsall Cup, që po zhvillohet në Luksemburg.

Skuadra gjakovare po fiton ndaj ekipit e Vytis, 3:1, përcjellë “GazetaOlle.com”.

Golat për ekipin kampion të Kosovës i realizuan Nexhip Selimi, Ramadan Alaj dhe Halim Selmanaj.

Golin e vetëm për Vytis shënoi Luis Da Silva Nascimento.