Kronika – Aksioni shkollor i Niklit, por a ishte penallti për Prishtinën (VIDEO)

Feronikeli ka mposhtur 1:0 Prishtinën në derbin e javës 25 në Raiffeisen Superligës.

Golin e vetëm e shënoi Mendurim Hoti pas një super-asisti të Mark Milicaj.

Tribuna Channel sjell kronikën me rastet dhe penalltinë e kërkuar nga Prishtina.

Flasin edhe trajnerët.