Ekskluzive/Kjo ndeshje nuk do të zhvillohet, lojtarët bojkotojnë klubin shkaku i pagave

Ndeshja në mes të Ulpianës dhe Vllaznia nuk do të zhvillohet.

Skuadra vendase nuk është e interesuar të luajë pasi që nuk janë pagaur.

Lajmi për gazetaolle.com konfirmohet nga burim të sigurta. /olle/