“Bomba” e mesnatës vjen nga Drita (FOTO)

Drita nuk e ka ndërmend që të ndalet në afatin kalimtar, pasi që dëshiron të forcohet për të mos mbetur në barazh më.

Skuadra gjilanase ka paralajmëruar edhe disa transferime tjera, përcjellë “GazetaOlle.com”.

Në një gjë të tillë aludon postimi i faqes së tifozëve Intelektualët sonte.

Tri pika, një top dhe ngjyrat bardhekaltër është postimi i bërë pas mesnatës, që paralajmëron se nesër mund të ndodhë ndonjë goditje tjetër interesante.

cats

Drita ditë më parë prezantoi Astrit Fazliun, i cili kthehet në Kosovë nga Shqipëria.

Gjilanasit kanë premtuar shumë ndryshime gjatë verës, mirëpo me shpresën që kësaj radhe të jenë të qëlluara.

Kjo pasi që ndryshimet e shumta në afatin kalimtar të edicionit të kaluar, rezultuan totalisht të dështuara.

drita dukagjini drita