Barcelona-Sampdoria mbyllet me 5 gola (VIDEO)

Barcelona e ka mposhtur Sampdorian 3:2, në turneun “Gamper Cup”. 

Golat për katalunasit i realizuan Leo Messi (2) dhe Luis Suarez, ndërsa për italianët shënuan Luis Muriel dhe Ante Budimir.