Kjo grua e ka vënë në siklet të madh Dren Gashin (FOTO)

Zgjedhjet parlamentare në Republikën e Kosovës janë zhvilluar ditën e djeshme, përcjellë Gazetaolle.com.

Futbollisti i Dritës, Dren Gashi ishte vëzhgues në Fakultetin Teknik në Prishtinë.

D DR

Në qendrën e votimit në Fakultetin Teknik në Prishtinë, dje një grua ka grisur fletëvotimin në prani të Gashit, duke e vënë atë në siklet.

Ajo tha se veç një natë para zgjedhjeve, është kthyer vonë nga Amerika e për këtë arsye ka gabuar duke mos i ditur saktë numrat e asnjë partie.

Por, gruaja në fjalë mori një tjetër fletëvotim dhe e kreu obligimin e saj si qytetare e shtetit të Kosovës, përcjellë Klan Kosova. /Gazetaolle.com

Erdhi nga Amerika dhe grisi fletëvotimin, arsyeja... (Video) Dren Gashi dren gashi