Florian Markut nuk i pritet deri të shtunën, kërkon të rrahet me kundërshtarin gjatë konferencës (VIDEO)

Florian Marku do të përballet me Maxim Prodan ditën e shtunë.

Boksieri njohur shqiptar ka shpërthyer gjatë konferencës së fundit para duelit të madh, shkruan Gazeta Olle.

Ai e ka ofenduar rëndë kundërshtarin e tij si dhe e ka paralajmëruar që do ta mposht atë.

“Mund të luftojmë këtu nëse do, ti nuk je askushi. Ti mendon se jam si të tjerët”, ishin disa nga fjaltët e Markut.

Më pas ai është dërguar jashtë nga sigurimi.

/Gazeta Olle/

Neymar me veprim të papritur, hedh në tokë portierin kundërshtar (VIDEO)

Lumturie Muhadri – gruaja që shembi stereotipet dhe arriti në UEFA